Toptan Satış İçin:

  • 0 552 4224239

  • 0 552 HACIBEY

Bayilik İçin:

  • 0 544 9202002

Biz Kimiz?

Firmamız baklava imalatı sektörünün bölgesinde en tanınmış isimlerinden biri olarak ŞANLIURFA ve TÜRKİYE geneli bayilikleriyle Urfalı Hacıbey Baklavaları adıyla hizmet vermekteyiz. Urfalı Hacıbey Baklavaları olarak baklava imalatı sektörünün en iyi ustalarıyla sizlerin memnuniyetini kazanmış ve uygun fiyatlarla satış yapmayı ilke edinmiş olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Urfalı Hacıbey Baklavaları ile baklava siparişi, baklava imalatı, toptan baklava satışı, perakende baklava satışı, Türkiyenin her yerine Baklava servisi hizmetimizle kaliteyi kapınıza gönderiyoruz. Urfalı Hacıbey Baklavaları olarak son derece hijyenik olan imalathanemizde sizlerin damak tadına uygun baklava çeşitleri imalatı yapmaktayız. Urfalı Hacıbey Baklavaları hizmetlerimiz ve bayilik için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Urfalı Hacıbey Baklavaları ile baklava siparişi, baklava imalatı, toptan baklava satışı, perakende baklava satışı, Türkiyenin her yerine Baklava servisi

Tarihçe

Mehmet TAŞ 1996 yılında küçük ve mütevazi bir baklava imalathanesi kurarak bu işe başladı. 2010 yılında biraz daha büyük bir üretim tesisi kurarak Urfa'ya bu sektörde hizmet etmeye başlamıştır. 2016 yılında ise üretim tesisini 2250 m2 büyüklüğünde bir fabrikaya dönüştürerek Türkiye geneline bayilik vermeye başlamıştır.

Bu işi iyi bilen 1989 yılında Kahramanmaraş Elbistan'da işe başlayıp 1996 yılında İstanbul'a gidip mesleğini geliştirip 2001 yılından sonra seçkin baklavacılarda ustabaşı olarak çalışmış olan Mürsel Usta'yı aralarına alıp ilkelerini hijyen, istikrar ve kalite olarak belirlemiş Urfalı Hacıbey Baklavaları ve Sade Baklava olarak iki ismi tescilletip Şanlıurfa Haliliye'de hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini anlamak, süreçlerin ve performansımızın sürekli iyileşmesi ile dünya çapında beslenme kalitesine değer katarak, yüksek kaliteli geleneksel ve yenilikçi tadlarımız ile onların beklentilerini karşılamak, her Hacı Hasan Oğulları çalışanının ortak hedefi ve sorumluluğudur.

Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bize olan güveninin vermiş olduğu güçle ahlak, terbiye ve iyi insan olma ilkelerimizden taviz vermeden Urfalı Hacıbey Baklavaları adının gururla geleceğe taşınması, Kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Sürekli eğitim yolu ile bayi ve çalışanlarımızın Urfalı Hacıbey Baklavaları’na bireysel katkılarını sağlayarak, sürekli ekip çalışması yapmak.

Misyon

Geleneksel, Osmanlı ve Türk Mutfağındaki, Baklava, tatlı üretimi ve ülke tanıtımına katkısında rol alan, bu çerçevede; Doğal ve organik üretim şartları ile alanında standartları oluşturan bir kurum olarak kurumsallaşmak.

Vizyon

– Alanında bölgesinde şube ağı en geniş kurum olmak.
– Alanında Ülke genelinde bayi ağı en geniş kurum olmak
– Kendine has geleneksel lezzetleri sürekli arttırmak.
– Yasal, resmi beklentileri koşulsuz karşılamak.
– Müşteri beklentilerinin ötesinde lezzetler sunmak.

Değerlerimiz

– Önce insan olmak, insana saygı duymak.
– Sağlıklı beslenme dengesini bozmamak.
– Ahlak kuralları ile güveni sürdürmek.
– Terbiye ve saygı temellerine sadık kalmak.
– Doğal kaynak kullanımını esas almak.
– Yasal beklenti ve şartlardan şaşmamak.

Gıda Güvenliği Politikası

Gıda üretimi alanında;

– Sağlıklı beslenme, hijyen şartlarından ödün vermeden Müşteri beklentilerinin ötesine odaklanmak.
– Organik ve doğal yollarla üretilmiş besin değeri yüksek Geleneksel ve yenilikçi lezzetleri topluma sunmak.
– Stratejiye dayalı olarak, gelişimimizi izlenebilir kılmak. Sürekli gelişim ile liderliği tüm ekibe yansıtmak.
– Mesleki ve yönetsel eğitim ağını oluşturarak sunulan lezzet ve güvene çalışanlarımızı katmak.Yeni nesil ustalar yetiştirmek.
– Yeni ürün, arge çalışmaları ile; Unutulmaya yüz tutmuş lezzetleri gün yüzüne çıkartmak.
– Güveni her daim müşterilerimizin yüzünde hissetmek.

  • Ana Sayfa
  • Ürünlerimiz
  • Fiyat Listesi
  • Sipariş
  • Hakkımızda
  • Galeri
  • İletişim